راه های اقامت در گرجستان

راه های اقامت در گرجستان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کشور گرجستان به دلیل وضعیت بسیار مناسب در امر سرمایه گذاری، هدف اصلی بسیاری از سرمایه گذاران از جمله سرمایه گذاران ایرانی قرار گرفته است .

موضوعاتی نظیر سرمایه گذاری در گرجستان، خرید ملک در گرجستان مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته و موج مهاجرت هموطنان ایرانی موضوع اقامت گرجستان را نیز دچار تب و تاب تازه ای نموده است .

کشور گرجستان در حال حاضر از نظر سادگی راه اندازی کسب و کار رتبه سوم در دنیا را دارد و به همین دلیل می توان گفت از بهترین کشورهای حال حاضر دنیا برای راه اندازی کسب و کار است و از این حیث نیز، سرمایه گذاری در گرجستان موضوع مهمی به شمار می رود.

در گرجستان، روشهای مختلفی برای اخذ اقامت گرجستان وجود دارد که به ترتیب بهترین روشها را برای اخذ اقامت گرجستان به شما معرفی می نمائیم :

خرید ملک در گرجستان : هر شخص مجرد در گرجستان، با خرید حداقل 100 هزار دلار آمریکا می تواند اقامت گرجستان را به مدت یک سال و بصورت موقت اخذ نماید و تا زمانی که ملک بنام شما باشد می توانید اقامت خود را بصورت یک ساله تمدید نمائید و پس از گذشت 6 سال متوالی تمدید، اقامت موقت شما بنا به درخواست شما، به اقامت دائم تبدیل می شود.


سرمایه گذاری در گرجستان: هر شخص مجردی که به میزان حداقل 300 هزار دلار  از طریق ثبت یک شرکت قانونی، سرمایه گذاری مستقیم داشته باشد، به وی اقامت دائم گرجستان تعلق می گیرد .
اقامت کاری گرجستان: در گرجستان در صورتی که شما کارمند یک شرکت معتبر گرجی باشید، به شما اقامت کارمندی گرجستان اعطا می شود .


اقامت تحصیلی : در کشور گرجستان، همانند دیگر کشورها، در صورتی که در یکی از دانشگاه های گرجستان پذیرش تحصیلی دریافت کنید، به شما اقامت تحصیلی اعطا خواهد شد .


ازدواج در گرجستان: در گرجستان، در صورتی که با یک تبعه گرجی (خواه خانم یا آقا) ازدواج کنید و ازدواج شما کاملاً رسمی و واقعی باشد، به شما اقامت اعطا خواهد شد و این دسته از اقامت ها تبدیل به اقامت دائم خواهند شد.
نکاتی در مورد خرید خانه در گرجستان که لازم است بدانید :


اقامت گرجستان از طریق خرید ملک، امتیاز دولت گرجستان به خریدار می باشد و هیچ زمانی اقامت گرجستان از طریق خرید ملک جواب منفی نخواهد داشت .
خرید خانه بصورت سفید، از نظر هزینه برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود . خانه ای که سفید باشد با حداکثر متراژی 150 دلار به مرحله سبز خواهد رسید، پس دلیلی ندارد خانه را بصورت گرین تهیه کنید .
خانه را از بنگاه ها و شرکت های معتبر خریداری کنید، شرکت هائی که کارگزار پروژه های معتبر گرجی هستند کمک زیادی به شما می کنند تا بتوانید خانه خریداری شده را با قیمت واقعی خریداری کنید .


هزینه دستمزد شرکتی که بعنوان کارگزار یا بنگاه به آن برای معامله مراجعه می کنید به عهده فروشنده می باشد، به هیچ وجه با عناوین مختلف هیچگونه هزینه اضافی را به شرکت های معامله کننده املاک پرداخت نکنید . تنها هزینه انتقال سند به عهده مشتری می باشد .
در صورتی که اصلاحیه ای برای قوانین مهاجرتی و اقامتی در گرجستان، توسط دولت گرجستان مصوب شود، شامل کسانی که قبلاً خرید ملک انجام داده اند نمی شود و شخصی که پیش از اصلاحیه قوانین جدید اقدام به خرید ملک انجام می دهند پس از 6 سال می توانند اقامت دائم گرجستان را اخذ نمایند .
هزینه اقامت گرجستان شخص خریدار به عهده شرکت کارگزار یا شرکت واسط می باشد، به هیچ وجه هزینه اضافی بابت اخذ اقامت پرداخت نکنید .
سرمایه گذاری با سود مناسب در گرجستان

در گرجستان، در صنعت ساخت و ساز و ساختمان می توان سرمایه گذاری مناسبی را داشت . در خصوص سرمایه گذاری در گرجستان در صنعت ساختمان به شما پیشنهاد می نمائیم که ملک را در گرجستان بصورت سیاه (سفت کاری شده و اسکلت بندی شده، دیوارها ایجاد شده) خریداری نمائید و با هزینه ای اندک ، ملک را به مرحله سفید رسانده و در نهایت بصوت سبز آماده نمائید و زیر نظر یک کارگزاری معتبر به متقاضیان خرید خانه به فروش برسانید .

مزایای خرید ملک بصورت سیاه این است که از پیچیدگی کار ایجاد فنداسیون ساختمان تا مرحله دیوارکشی دوری می کنید و با هزینه ای بسیار کمتر می توانید ملک را به مرحله سفید و حتی گرین برسانید.

توجیه چنین سرمایه گذاری این است که موج مهاجرت هموطنان ایرانی به سمت گرجستان زیاد بوده و طبعاً سرمایه گذار ایرانی می تواند با هزینه ای مناسبتر و همچنین با سلیقه ایرانیان ملک را سفید، گرین و حتی مبله بنماید .


گروه نرم افزاری السا

فروش هاست | تبلیغات گوگل | ثبت دامنه | طراحی وب سایت

مانیتورینگ وب سایت | شبکه اجتماعی گروه نرم افزاری السا