خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خرید ملک در گرجستان : طبق قانون مهاجرتی کشور گرجستان برای اخذ اقامت گرجستان توسط اتباع خارجه باید ملکی را خریداری کرد که ارزش آن حداقل 35000 دلار آمریکا باشد . روش کار به صورت خلاصه به این صورت است که :

ملک را بررسی می کنید
قرار داد می بندید
مامور دولت ارزش واقعی ملک را بررسی می کنند
کارت اقامت صادر می شود
پس از 6 سال تمدید به اقامت دائم تبدیل می شود
این 5 مرحله نرمال در ارتباط با خرید ملک در گرجستان می باشد اما در این مطلب قصد داریم نکته های نگفته را خدمتتان توضیح دهیم .

متاسفانه بسیاری از ایرانیانی که در گرجستان ملکی را می خرند بعد از مدتی پشیمان می شوند و قصد فروش آن ملک را دارند و در کمال تعجب متوجه می شوند ملکی که مثلا 50000 دلار خریده اند 39000 دلار مشتری دارد !

یا اینکه بعد از پرداخت هزینه و خرید ملک متوجه می شوند محیط اصلا مناسب زندگی نیست ! ( باید این نکته نیز گفته شود که گرجستان یکی از امن ترین کشور های دنیاست ) منظور از مناسب نبودن از لحاظ شلوغی و سر و صدا یا دور بودن از امکانات شهری است .

مورد دیگر این است که شما قرار است حداقل 35000 دلار سرمایه گذاری کنید این پول هرگز پول کمی نیست پس چه بهتر است که در جایی سرمایه گذاری کنید که بعد از 6 سال حداقل 45000 دلار قیمت ملکتان شود نه همان قیمت بماند یا از ارزش آن کاسته شود .

شهر ها و محل های مختلف گرجستان دارای شرایط متفاوتی است خرید ملک در برخی از محله های تفلیس در آینده هیچ رشدی نخواهد داشت اما برخی دیگر می توان بازار جذابی را برای آن پیشنهاد کرد .

برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را در خرید ملک در گرجستان داشته باشید به موارد زیر دقت کنید :

- توجه کنید محله قدیمی ساخت است یا جدید
- دقت کنید دولت گرجستان درآینده نزدیک قرار است چه قدر برای محل ملک شما هزینه کند
- نزدیکی و دوری از وسایل نقلیه عمومی خیلی مهم است
- آینده زندگی شهری در تفلیس به کدام سمت کشیده خواهد شد


گروه نرم افزاری السا

فروش هاست | تبلیغات گوگل | ثبت دامنه | طراحی وب سایت

مانیتورینگ وب سایت | شبکه اجتماعی گروه نرم افزاری السا