دانشگاه ملی گرجستان

دانشگاه ملی گرجستان (Georgian National University)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه ملی گرجستان SEU که در سال 2001 میلادی در ابتدا با نام دانشگاه ملی جولیانا چانچوادزی تاسیس شد، جزو یکی از دانشگاههای معتبر گرجستان است که دانشجویان خارجی زیادی نیز دارد.

از سال 2007، دانشگاه ساختمان جدید خود را که با استانداردهای مدرن ساخته شده به دانشجویان ارائه داده است و از آن زمان محل تحصیل دانشگاه در بخش تاریخی تفلیس، ایسانی- سامگوری، خیابان تینندالی است.

در سال 2009، این دانشگاه توسط مرکز اعتبار ملی (GAC) اعتبارسنجی شد. در حال حاضر دانشگاه دارای 23 رشته آموزشی، 9 رشته کارشناسی، 5 رشته کارشناسی ارشد است.

این دانشگاه شامل چهار دانشکده مختلف : مدیریت کسب و کار، علوم اجتماعی، قانون و دانشکده پزشکی که شامل 133 کلاس و 97 استاد است. دانشگاه ملی گرجستان یکی از دانشگاه های معتبر در حوزۀ آموزشی گرجستان است.

هزینه تحصیل در دانشگاه ملی گرجستان برای کسانی که به گرجی مسلط هستند سالانه مبلغ 2990 لاری ( لاری واحد پول گرجستان ) است.

ثبت نام در رشته های بازرگانی با مبلغ 3500 و پزشکی 5500 لاری در سال و برای کسانی که به انگلیسی مسلط هستند نیز مقدور است.

توجه : امتحان زبان انگلیسی در اغلب دانشگاه های گرجستان یا به صورت مصاحبه شفاهی و یا کتبی انجام می پذیرد و به دانشجویانی که سطح زبان انگلیسی ضعیفی داشته باشد در کنار دروس ارائه شده ، واحدهایی برای گذراندن زبان انگلیسی اضافه می شود که سبب افزایش میزان شهریه سالانه دانشگاه ها برای متقاضیان خارجی نیز خواهد شد.

وب سایت رسمی دانشگاه ملی گرجستان : www.seu.edu.ge

تور مجازی دانشگاه ملی گرجستان


گروه نرم افزاری السا

فروش هاست | تبلیغات گوگل | ثبت دامنه | طراحی وب سایت

مانیتورینگ وب سایت | شبکه اجتماعی گروه نرم افزاری السا