دانشگاه اروپای شرقی

دانشگاه اروپای شرقی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه اروپای شرقی یا EEU یک دانشگاه خصوصی معتبر در گرجستان است که تلاش می کند تا استانداردهای آموزشی بین المللی را در زمینه تدریس و تحقیق و همچنین ایجاد مرکز مبتنی بر آرمان های دموکراسی و انسان ایجاد کند.

این دانشگاه یکی از دانشگاههای معتبر گرجستان شناخته می شود و تحصیل در آن از ارزش بالایی برخوردار است.

در حال حاضر EEU دارای 17 برنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشکده های حقوق، کسب و کار و اقتصاد، علوم انسانی و علوم اجتماعی، بهداشت و درمان و مهندسی است.

دانشگاه اروپای شرقی با ارائه برنامه های آموزشی مدرن، استادان مجرب و بهترین زیرساخت ها، محیط عالی آموزشی و پژوهشی را فراهم می کند. تمام امکانات مورد نیاز برای تحصیل و فعالیت های علمی در دانشگاه متمرکز شده است.

دانشگاه اروپای شرقی برنامه های زبان انگلیسی BBA و MBA را با همکاری دانشگاه ساندرلند (لندن، انگلستان) و آکادمی مدیریت و عملکرد (گرنوبل، فرانسه) ارائه می دهد و به دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای کسب مدرک انگلیس و فرانسه در اداره امور تجاری در گرجستان می دهد.

این برنامه ها بر اساس تحلیل ها و تجربیات دانشگاه های غربی است و نیازهای بازار کار را تا به امروز مورد توجه قرار گرفته است و در طول فرآیند مطالعه، تمام روش ها و فن آوری های آموزشی معاصر مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل است که این دانشگاه مدعی این است که جزو برترین دانشگاههای معتبر گرجستان است. شبکه های حرفه ای، امکان استخدام و امکانات اضافی برای توسعه، برنامه های دانشگاه اروپای شرقی را بسیار مهم تر می کند.

دانشجویان می توانند در بیش از 100 شرکت که شریک کارآموزی EEU هستند فعالیت خود را آغاز کنند. شرکای EEU عبارتند از سازمان های دولتی، سازمان های دولتی و خصوصی، بزرگترین بیمارستان های گرجستان، شرکت های داروسازی و …
دانشگاه اروپای شرقی با کارکنان مجرب بسیار حرفه ای، اساتید مشهور گرجستان و جهان شناخته شده است.

متخصصین حرفه ای و متخصصین جوان، روابط تنگاتنگ با بسیاری از دانشگاه های اروپایی برجسته، به بسیاری از استادان آمریکایی، اتریش، بریتانیا و فرانسوی اجازه می دهد تا در اجرای همه برنامه های آموزشی آنها شرکت کنند.

ثبت نام در رشته های پزشکی حدود 4500 دلار آمریکا در سال و رشته بازرگانی و تجارت 4000 دلار آمریکا در سال می باشد که از آپریل شروع می شود. ضمنا شما برای ثبت نام باید در یک مصاحبه از طریق اسکایپ و به زبان انگلیسی شرکت کنید.

وب سایت رسمی دانشگاه اروپای شرقی : www.eeu.edu.ge


گروه نرم افزاری السا

فروش هاست | تبلیغات گوگل | ثبت دامنه | طراحی وب سایت

مانیتورینگ وب سایت | شبکه اجتماعی گروه نرم افزاری السا