دانشگاه بینش نو

دانشگاه بینش نو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه بین المللی جدید (NVU) با هدف گسترش بینش انسان از طریق ارتقاء آموزش، تحقیق و نوآوری در سال 2013 میلادی تاسیس شد و بیمارستان دانشگاه در سال 2014 راه اندازی شد..

این دانشگاه جزو یکی از دانشگاههای معتبر گرجستان می باشد که الهام بخش افراد برای پیشرفت و به اشتراک گذاری دانش، مهارت ها و ارزش ها است تا به رفاه جامعه کمک کند.

دانشگاه بینش نو متعهد به مسئولیت اجتماعی است و همچنین دسترسی برابر به آموزش را برای دانش آموزان از سراسر جهان ترویج می کند.

تیم NVU شامل بیش از 400 استاد، دانش پژوه و متخصص است. دانشگاه بینش نو دارای بیش از 1000 دانشجو از 25 کشور مختلف است.

این مجموعه ادغام تخصص علمی آموزشی منطقه قفقاز و اروپای غربی را برای ارتباط با اولویت های بازار کار در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند.

NVU قصد دارد برنامه های آموزشی یکپارچه و چند رشته ای را با تأکید ویژه بر ماژول های مهارت های عمومی، رهبری و ارزش های مشترک به ارمغان بیاورد.

هزینه ثبت نام در رشته های پزشکی این دانشگاه 7000 دلار آمریکا در سال و سایر رشته ها از 4000 دلار به بالاست.

وب سایت رسمی دانشگاه بینش نو : www.newvision.ge

دانشگاه هایی که از آنها نام برده شد جزو دانشگاههای معتبر گرجستان می باشند ولی برخی از دانشگاههای معتبر نیز نام برده نشد و علت آن عدم پذیرش دانشجویان خارجی می باشد. زیرا برخی از دانشگاه ها در گرجستان بسیار معتبر هستند ولی فعلا گنجایش پذیرش دانشجوی خارجی را ندارند و از دانشجویان بومی استفاده می کنند.


گروه نرم افزاری السا

فروش هاست | تبلیغات گوگل | ثبت دامنه | طراحی وب سایت

مانیتورینگ وب سایت | شبکه اجتماعی گروه نرم افزاری السا